بخرید و 2,145,640 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

درباره فروشگاه: سادو
تعداد محصولات: 52
تعداد طرفداران: 1

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S 1037

( )

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S 1037، کمپرسور اینورتر دیجیتال، فریزر بدون برفک، دارای یخساز اتوماتیک، آبسردکن، متصل به آب شهری، سیستم سرد کننده سریع و انجماد سریع، صفحه نمایش LED، سامانه کنترل سرمایش الکترونیک، سامانه گردش هوای چندگانه، فیلتر هوای سه گانه

 

Daewoo - دوو

613,040,000 ریال

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

  • مشتریان وفادار

    با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

  • سوالی دارید ؟

    با شماره 02191091208 تماس تلفنی بگیرید، راهنمای شما خواهیم بود.
  • راهنمای خرید آنلاین

    راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • مشکلی در خرید اینترنتی دارید؟

115
ساید بای ساید
37
1816
920
916
LED
2
5
6
مخفی
3
3
277
3
777
+A
2900176500626
500

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S 1037 دارای رتبه مصرف انرژی A+ بوده که این یخچال را در رده محصولات کم مصرف قرار می دهد. این یخچال دارای گنجایش 777 لیتری بوده که 500 لیتر گنجایش یخچال و 277 لیتر گنجایش فریزر می باشد. این محصول دارای موتور اینورتر دیجیتال بوده که باعث می شود مصرف انرژی بسیار کم شده و در عوض بازده سرمایشی محصول به میزان زیادی نسبت به بقیه موتورها بیشتر شود.

یخچال فریزر دوو مدل  1037دارای نمایشگر LED بر روی درب خود بوده که کلیدهای لمسی بر روی این نمایشگر قرار گرفته است. هرکدام از کلیدها وظیفه خاصی داشته و آن را انجام می ‌دهند. با توجه به این که وظیفه اصلی نمایشگر، تنظیم کارایی‌ و دمای یخچال فریزر است، پس بنابراین اگر شما به درستی دمای یخچال فریزر خود را تنظیم کنید؛ از یخ زدگی و فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری خواهید کرد. 

یخچال فریزر دوو دارای یک آبسردکن و یخساز اتوماتیک بوده که به آب شهری متصل می باشد. بعلاوه این محصول دارای بار بوده که باعث می شود شما دسترسی راحتی به داخل یخچال داشته باشد؛ و مصرف انرژی نیز به دلیل باز و بسته نشدن درب کاهش پیدا می کند. 

استفاده از سیستم ذوب برفک اتوماتیک و هوشمند در این محصول دلیل جلوگیری از برفک زدگی یخچال و فریزر شده که باعث می شود کاربر برای برفک زدایی وقت و انرژی زیادی را مصرف نکند.

یکی از ویژگی های مهم و کاربردی یخچال فریزر دوو، سیستم سرمایش و انجماد سریع مواد غذایی می باشد. این قابلیت باعث می شود بو، مزه، طروات و تازگی و بسیاری از خواص مواد غذایی حفظ شود. شما می توانید با استفاده از پنل و نمایشگر دیجیتال این محصول، سیستم سرمایش و انجماد سریع را فعال کنید.

این یخچال فریزر دارای 5 طبقه داخلی، 2 کشو بزرگ و 6 طبقه در درب یخچال بوده و فریزر آن نیز دارای 3 کشو، 3 طبقه و 3 طبقه در درب فریزرمی باشد. طبقات این یخچال شیشه ای، مقاوم و بدون قاب می باشند. این محصول دارای سیستم گردش هوا بوده که باعث می شود هوای خنک در این یخچال در حال چرخش بوده، و تمام نقاط یخچال دمای یکسانی داشته باشد. یخچال فریزر دوو دارای نوار درزگیر آنتی باکتریال با قابلیت تعویض می باشد. 

از دیگر امکانات این محصول می توان به محفظه تازه نگهدارنده میوه و سبزیجات، سامانه خودکار بسته شدن درب ها، حالت ذخیره انرزی هوشمند (ECO)، سامانه کنترل سرمایش الکترونیک، سامانه سرمایش فلزی Metal Ice Cooling، سامانه گردش هوای چندگانه، درب سوم همراه با سامانه سرمایش فلزیMetal Ice Cooling و فیلتر هوای سه گانه اشاره کرد.

 

دلایل اعتماد به ما