روش های ارسال

فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا، جهت رفاه حال خریداران گرامی، کالاهای خریداری شده رو به روش های زیر ارسال می نماید:

1) پرداخت آنلاین – ارسال سفارشی

این روش ویژه کالاهای غیرسنگین می باشد که طبق تعرفه های مجاز ارسال کالا، پس از پرداخت اینترنتی وجه کالا توسط خریدار، سفارش را به نشانی خریدار در سراسر ایران ارسال می نماید.

در سایر شهرها (بجز تهران) چنانچه ارسال از طریق اداره پست صورت پذیرد، سامانه آنلاین کالا با در نظر گرفتن قوانین پستی و نرخ پست برای هر کیلوگرم، هزینه ارسال کالا تا مقصد محاسبه و مبلغ به خریدار اعلام می‌گردد تا هزینه ارسال به حساب فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا واریز شود.

2) پرداخت آنلاین – ارسال اکسپرس

این روش ویژه کلیه کالاهای سایت می باشد و چنانچه خریداران محصولات سنگین خریداری کرده باشند و یا اینکه درخواست تحویل سریع کالاها را داشته باشند می توانند از این روش استفاده نمایند و پس از پرداخت اینترنتی وجه کالا توسط خریدار، سفارش به نشانی خریدار در سراسر ایران ارسال میشود.

- توجه نمایید که تحویل کالای ما درب اصلی منتهی به خیابان می باشد و داخل ساختمان نمی باشد (مگر با هماهنگی قبلی)

در صورت ارسال با تیپاکس، لازم به ذکر است که تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها کالا را به صورت مستقیم ارسال می‌کند. سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که راه دور هستند، معمولاً در ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود و در شهرهای نزدیک به مراکز استان تا ۲۴ ساعت کالا ارسال می‌گردد

3) پرداخت آنلاین – ارسال باربری

این روش ویژه ارسال کالاهای سنگین برای خریداران ساکن سایر شهرها بجز تهران می باشد. در این روش هزینه حمل از دفتر باربری در تهران تا دفتر باربری در شهر مقصد بر عهده خریدار می‌باشد (پس کرایه). آدرس دفتر باربری در شهر خریدار به اطلاع خریدار خواهد رسید لذا پس از رسیدن بار به شهر مقصد، خریدار باید جهت دریافت کالای خود به محل باربری مراجعه نماید و یا با هماهنگی باربری و پرداخت وجه بیشتر، کالا از طریق باربری تا درب منزل خریدار ارسال میشود.

در این روش لازم به ذکر است که کالاهای سفارش داده شده در زمان ارسال صحیح و سالم تحویل باربری می‌گردد، لذا پذیرش کالا به صورت سالم از باربری به عهده خریدار می‌باشد و فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا هیچگونه مسئولیتی در قبال شکستگی، ضرب‌دیدگی و پارگی کارتن کالا بعد از تحویل به باربری ندارد.

4) پرداخت در محل – ارسال سفارشی

این روش ویژه ارسال کالاهای غیرسنگین برای خریدارانی می باشد که تمایل به پرداخت وجه درب منزل دارند. در این روش پس از ثبت سفارش توسط خریدار، کالا برای وی ارسال میگردد. تعرفه ارسال این روش باتوجه به مسافت و وزن کالا متغیر می باشد.

5) پرداخت در محل – ارسال اکسپرس

این روش برای ارسال کالاهای مختلف از جمله کالاهای سنگین در صورتیکه امکان پرداخت در محل برای آن کالاها میسر باشد، به کار می رود.

فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا جهت رفاه حال خریداران گرامی کالای خریداری شده را برای شما با ضمانت سلامت تحویل ارسال می نماید و در صورت بروز عیب و ایراد هنگام دریافت کالا پاسخگو می باشد.

در صورتی که خریدار تمایل به استفاده از خدمات ویژه مانند بالابری و یا حمل کالا درون منزل را داشته باشد، می‌بایست در هنگام ثبت سفارش در فرم مربوطه به این مسئله اشاره کند و یا بعد از ثبت سفارش اینترنتی به صورت تلفنی با فروشگاه آنلاین کالا تماس گرفته و ما را نسبت به ابن مسئله آگاه نماید. توجه نمایید که هزینه خدمات ویژه نظیر بالابری به عهده خریدار است.

قبل از ارسال سفارش بصورت تلفنی با شما تماس گرفته شده و هماهنگی‌های لازم برای ارسال انجام می‌گیرد، لذا بعد از تایید تلفنی سفارش، هزینه انصراف به عهده خریدار خواهد بود. همچنین فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا متعهد است تا کالای سالم را به دست شما برساند، در صورتی که عیب یا مشکلی در هنگام تحویل کالا مشاهده نمودید، کالا را تحویل نگرفته و از امضای فاکتور فروش خودداری نمایید. در این حالت کالای فوق بدون هیچ هزینه‌ای تعویض می‌گردد. لطفا توجه نمایید که بعد از تایید و امضای فاکتور فروش و تحویل کالا، در صورت بروز مشکلات احتمالی، کالا شامل شرایط گارانتی می‌شود و مسئولیت رفع این مشکل به عهده شرکت گارانتی کننده محصول می‌باشد. لازم به ذکر است کلیه کالاهای موجود در سایت آنلاین کالا دارای گارانتی اصل می‌باشند.