فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا همواره بر جلب رضایت و اطمینان مشتریان خود می‌کوشد.

بر این باوریم که برای ارتقای هر چه بیشتر کیفیت خدمات خود، باید بستری بر مبنای اعتماد برای مشتریان خود فراهم آوریم، از اینرو پس از خرید از آنلاین کالا می‌توانید تا هفت روز پس از زمان تحویل کالا با توجه به شرایط ذیل نسبت به تعویض و یا مرجوع نمودن کالای خریداری شده اقدام نمایید.

گارانتی کالا

شرایط تعویض کالا:

1- صدمات ناشی از حمل و نقل و ارسال محصول:

در صورتی که محصول سفارش داده شده حین حمل و نقل آسیب و صدمه فیزیکی دیده باشد، مسئولیت آن بر عهده مجموعه آنلاین کالا بوده و تمامی هزینه‌ها بر عهده مجموعه آنلاین کالا می‌باشد، لذا خواهشمند است هنگام تحویل، محصول را بررسی نمایید و در صورت مشاهده صدمه فیزیکی از دریافت محصول جدا خودداری نموده و مراتب را در اسرع وقت به اطلاع برسانید تا نسبت به تعویض محصول و جایگرینی محصولی دیگر، اقدامات لازم صورت پذیرد.

2- عدم تطابق محصول سفارش داده شده با محصول ارسالی:

در صورتی که محصول ارسال شده برای شما با محصول سفارش داده شده مغایرت داشته باشد (به عنوان مثال عدم تطابق رنگ و یا مدل کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده) شما باید مراتب را در اسرع وقت به اطلاع کارشناسان پشتیبانی آنلاین کالا رسانده و بعد از هماهنگی، محصول را برای تعویض با همان بسته‌بندی که برای شما ارسال گردیده به همراه فاکتور خرید محصول، به آنلاین کالا تحویل نمایید. توجه داشته باشید که درصورت تائید عدم تطابق محصول سفارش داده شده با محصول ارسالی توسط کارشناسان آنلاین کالا، هزینه عودت و تعویض کالا به عهده فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا می‌­باشد. لازم به ذکر است مجموعه آنلاین کالا تنها در صورتی این خدمات را ارائه می‌دهد که محصول اشاره شده، مورد استفاده قرار نگرفته باشد. همچنین در صورتی که مغایرت بدون نیاز به گشودن بسته بندی(پلمپ) قابل تشخیص باشد تنها در صورت پلمپ بودن اقدام به تعویض کالا می‌گردد.

3 - شرایط عودت کالا:

در صورت عدم رضایت شما از محصول خریداری شده، مجموعه آنلاین کالا این امکان را فراهم نموده است تا محصول خود را در صورت خارج ننمودن از بسته‌بندی (پلمپ) تعویض نمایید (تا ۷ روز). لازم به ذکر است در این مورد کالا و محصول ارسال شده باید صحیح و سالم و به همان شکلی باشد که به خریدار تحویل گردیده است. همچنین هزینه ارسال محصول به فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا، به عهده مشتری می‌باشد.

4- شرایط گارانتی و عودت تلفن همراه:

تلفن های همراه سایت بعلت اینکه بصورت مسافری وارد گردیده و فاقد گارانتی شرکتی می باشند، جهت ثبت در سامانه های قانونی کشور، پس از عبور از گمرک، از طریق درج سیمکارت کد رجیستری دریافت میکنند و به همین علت تلفن های همراه فاقد پلمپ می باشند. فلذا هرگونه ایراد در ثبت کد رجیستری طبق مدت زمان مشخص شده در سایت سبب عودت کالا می شود.