دلایل اعتماد مشتریان به آنلاین کالا

(بر روی تصویر زیر کلیک کنید.)

چگونه به سایت آنلاین کالا اعتماد کنیم؟

1ـ ثبت در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت (ای نماد Enamad)
فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره می باشد. این به معنی آن است که اطلاعات کاملی از فروشگاه و مکان فعالیت آن توسط این مرکز دریافت شده و مورد تایید قرار گرفته است. نماد اعتماد فروشگاه، در قسمت بالای سایت، سمت راست، قرار دارد.

نماد اعتماد الکترونیکی

شایان ذکر است که بالاترین میزان ستاره نماد اعتماد الکترونیکی، دو ستاره می باشد که سایت آنلاین کالا مفتخر به کسب آن می باشد.


2ـ ثبت در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
سایت هایی در این سامانه به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می رسند که مطالب مغایر با واقع و کذب ثبت نکرده باشند و همچنین اطلاعات شخصی صاحب امتیاز سایت (اطلاعات شخصی از جمله نشانی، شماره تلفن، کد ملی و…) در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد. بنابراین سایت های متخلف به سرعت شناسایی و باتوجه به نوع تخلف با آنها برخورد می گردد.


3ـ داشتن جواز کسب
فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا به ازای تمام کالاهای روی سایت، دارای قرارداد همکاری با واردکنندگان، تولیدکنندگان و عمده فروشان معتبر اصناف مختلف می باشد و شرکای تجاری آنلاین کالا که محصولات خود را از طریق بستر آنلاین کالا به فروش میرسانند، دارای جواز کسب معتبر از اتحادیه صنف خویش می باشند که این مورد، مدرک معتبری جهت اعتبار این مجموعه می باشد.

4ـ اعتماد مشتریان سابق
فروشگاه آنلاین کالا داری بیش از 20000 مشتری ثابت در تهران و شهرستانها می باشد (اعم از ادارات، سازمان ها، شرکت های خصوصی و دولتی، بیمارستان ها، هتل ها و ... ) و مفتخریم که مشتریان، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند و ما نیز افتخار خدمت رسانی به آنها را داریم.
لطف مشتریان به ما با هیچ واژه ای قابل وصف نیست.


5ـ دفتر مرکزی و اطلاعات تماس
فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا، علاوه بر انبارهای کالا و پشتیبانی محصول، دارای دفتر اداری مرکزی در محدوده خیابان شهید بهشتی تهران میباشد که نشانی و اطلاعات تماس آن در صفحه اصلی سایت درج گردیده است. این بدان معناست که شما می توانید با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی از هویت واقعی این فروشگاه اطمینان کامل کسب نمایید (ضمن اینکه این اطلاعات به صورت کامل در لینک نماد اعتماد الکترونیکی قرار دارد). داشتن آدرس ثابت اداری، آنلاین کالا را نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی که بعضا تنها با یک شماره موبایل و یا شماره های ثابت دایورتی و آدرس های جعلی اقدام به راه اندازی سایت مینمایند، قابل اعتمادتر می سازد.

نشانی دفتر مرکزی: تهران، خیابان مطهری، بالاتر از تقاطع مدرس، پلاک 258، طبقه چهارم، فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا
تلفن تماس: 88310034


6ـ برخورداری از امکان پرداخت در محل برای لوازم برقی خانگی در تهران
در راستای افزایش واحدهای فروش و تسهیل اعتماد و ارایه ی خدمات بهتر به مشتریان گرامی، دفتر فروش آنلاین کالا برای لوازم برقی خانگی گران قیمت (یخچال، اجاق گاز، تلویزیون و ...) امکان پرداخت در محل ویژه شهر تهران را فراهم نموده است.


7ـ تاییدیه پرداخت آنلاین های بانک سامان، پاسارگاد و پارسیان
شما میتوانید از تمامی فروشگاه های اینترنتی که مجهز به سامانه پرداخت آنلاین بانک های عضو شبکه شتاب می باشند با خیالی آسوده اقدام بخرید نمایید، زیرا درگاه های معتبر بانکی با تدابیر ایمنی و امنیتی خود خرید شما را تضمین کرده و مبادلات ریالی تحت نظر و قابل پیگرد می باشد.
فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا ضمن تامین و تجهیز به درگاه بانک سامان، تائیدیه های درگاه های بانکی بانک های پاسارگاد و پارسیان را نیز تهیه کرده و در حال افزودن آن ها به سایت در کنار درگاه بانک سامان می باشد.