بخرید و 1,120,000 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

درباره فروشگاه: ایرانیان
تعداد محصولات: 38

یخچال فریزر دوقلوی نوفراست دیجیتال تهران سبحان

یخچال فریزر دوقلوی نوفراست دیجیتال، دارای سیستم ضد برفک نوفراست، دارای نمایشگر لمسی دیجیتالی، مجهز به آبسرد کن، سیستم روشنایی داخلی LED، فریزر 10 کشو 

Tehransobhan - تهران سبحان

320,000,000 ریال

در انبار موجود نیست

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

  • مشتریان وفادار

    با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

  • سوالی دارید ؟

    با شماره 02191091208 تماس تلفنی بگیرید، راهنمای شما خواهیم بود.
  • راهنمای خرید آنلاین

    راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • مشکلی در خرید اینترنتی دارید؟

فریزر: 186*60*70 سانتی متر یخچال: 186*60*70 سانتی متر
LED
5 طبقه
5
10 عدد
دارای نمایشگر لمسی دیجیتال
2 عدد

یخچال فریزر دو قلویی نوفراست دیجیتال تهران سبحان دارای رتبه مصرف انرژی +A بوده که این یخچال را در رده محصولات کم مصرف قرار می دهد. این یخچال فریزر دو قلو برای خانواده های معمولی و پر جمعیت مناسب است. 

برای دسترسی آسان و حفظ زیبایی ظاهری، یک نمایشگر دیجیتال بر روی درب یخچال و یک نمایشگر دیجیتال روی درب فریزر قرار گرفته است. نمایشگر این یخچال فریزر دو قلو از نوع LED بوده که کلیدهایی بر روی آن قرار گرفته است؛ هرکدام از این کلید ها وظیفه ی خاصی را دارا می باشند. با توجه به این که وظیفه اصلی نمایشگر، تنظیم کارایی‌ و دمای یخچال است پس بنابراین اگر شما به خوبی دمای یخچال فریزر خود را تنظیم کنید. از یخ زدن و فاسد شدن مواد غذایی خود در امان خواهید بود.

یخچال فریزر دو قلوی تهران سبحان دارای 5 طبقه داخلی، 2 کشو و 5 طبقه در درب یخچال بوده؛ بعلاوه فریزر این محصول دارای 10 کشو شفاف می باشد که می توانید مواد غذایی را جداگانه و با تفکیک در داخل کشوها قرار دهید. یخچال فریزر تهران سبحان دارای یک آبسردکن با مخزن بزرگ داخلی نیز می باشد. استفاده از سیستم ضده برفک نوفراست در این یخچال فریزر باعث که این محصول دچار برفک زدگی نشده و کاربر برای برفک زدایی وقت و انرژی زیادی را مصرف نکند. 

نور داخل یخچال فریزر از طریق لامپ LED تامین می شود که 15 برابر انرژی کمتر و 20 برابر نور بیشتری نسب به لامپ های دیگر دارد؛ بعلاوه این لامپ ها گرمای بسیار کمی نسبت به لامپ های معمولی تولید کرده که باعث می شود اختلالی در سرمایش یخچال ایجاد نکنند. 

 

دلایل اعتماد به ما