بخرید و 282,400 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بخاری هیزمی مشهد ظهور مدل A1

بخاری هیزمی مشهد ظهور مدل A1

( )

بخاری هیزمی مشهد ظهور مدل A1 با طراحی خاطره انگیز، عملکرد ساده و مجهز به سینی جمع آوری خاکستر و لوازم نظافت بخاری

مشهد ظهور

35,300,000 ریال

در انبار موجود نیست

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

  • مشتریان وفادار

    با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

  • سوالی دارید ؟

    با شماره 02188102710 تماس تلفنی بگیرید، راهنمای شما خواهیم بود.
  • راهنمای خرید آنلاین

    راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • مشکلی در خرید اینترنتی دارید؟

600
490
980

بخاری هیزمی مشهد ظهور مدل A1 با طراحی زیبا و خاطره انگیز، می تواند گزینه ای مناسب برای گرمایش منازل شما باشد. برای استفاده از این بخاری کافی است هیزم ها را در محل معین قرار داده و با کمک ژل آتش زا، آنها را مشتعل نمایید. این بخاری هیزمی دارای دودکش بوده و بنابراین نگرانی بابت خروج گازهای ناشی از سوخت هیزم در فضا وجود ندارد اما با توجه به ابعاد نسبتاً بزرگ آن و متفاوت بودن عملکرد آن نسبت به بخاری های گازی و یا برقی، بهتر است که در فضاهای کوچک و بسته و بدون تهویه نصب و استفاده نشود. همچنین یک عدد سینی به همراه بخاری هیزمی مشهد ظهور مدل A1  وجود دارد که باید جلوی بخاری قرار گیرد تا خاکسترهای ناشی از سوخت هیزم، در آن ریخته شود. این سینی باید روزانه یکبار تخلیه شود. بهتر است هر چند روز یک بار داخل و بیرون بدنه بخاری نظافت شود تا هم عملکرد بخاری بهتر انجام شود و هم آلودگی ها و باقی مانده خاکسترها در فضا باقی نمانند. قسمت بالای این بخاری هیزمی (روی بخاری) به گونه ای طراحی شده که امکان قرار دادن ظرف و یا کتری روی آن وجود داشته باشد.

 

در نهایت اگر به دنبال وسیله ای گرمایشی هستید که هم گرمای محیط را به خوبی برای شما فراهم کند و هم تلفیقی از طراحی سنتی و مدرن باشد، بخاری هیزمی مشهد ظهور مدل A1 بهترین گزینه برای خرید است.

توجه: از این بخاری در مکان هایی که مواد قابل اشتعال و محترقه وجود دارند، استفاده نشود.

نماد اعتماد الکترونیکی

واسه ویلا و خونه باغ و اینجورجاها بهتریییییین چیزه ولی تو خونه و آپارتمان زیاد خوب نیست چون دودش زیاده خیلیم گرم میکنه هوارو