لیست محصولات این تولید کننده Haier - حایر

شرکت حایر تهران ( سهامی خاص )

شرکت حایرتهران در سال ۱۳۶۸ با نام اولیه سپید گاز با هدف تولید اجاق گاز تاسیس و در سال ۱۳۷۸ با هدف تولید لباسشویی به حایر تهران تغییر نام داد . این مجموعه به عنوان قدیمی ترین عضو از کارخانجات گروه صنعتی انتخاب و بعنوان دیگر ، مادر شرکتهای گروه صنعتی انتخاب از همان ابتدا با هدف رشد تکنولوژی و بدست آوردن دانش فنی روز دنیا با شرکت حایرچین بصورت مشترک و تحت لیسانس این شرکت شروع به تولید لباسشویی دوقلو نمود . ظرف مدت ۴ سال علاوه بر تولید محصول لباسشویی دوقلو ، محصول لباسشویی اتوماتیک نیز به سبد محصولی حایرتهران اضافه شد. با توجه به بومی شدن تولید محصول لباسشویی این شرکت نسبت به تجهیز نمودن خود در زمینه پرسکاری قطعات فلزی اقدام و با راه اندازی خطوط پرسکاری عملاً بسیاری از قطعات فلزی مورد نیاز خود را در داخل شرکت تامین نمود.

شرکت حایر Haier


استفاده از تجربیات و دانش فنی ایرانی در ساخت قالب های فلزی و ماشین های مخصوص در این سال ها نیز یکی دیگر از نقاط قوت مجموعه حایر تهران در مسیر رشد و تکمیل می باشد که توانست خط تولید، ساخت و مونتاژ چیلیک و درام لباسشویی را بدون وابستگی به تکنولوژی خارجی در شرکت هایر تهران برای اولین بار در ایران به عرضه ظهور برساند.


شاید باور ایجاد شده پس از ساخت این خط و بهره برداری از آن خط بود که نقطه شروع مجددی بود برای گسترش و رشد صنعتی و تولد گروه صنعتی انتخاب به عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی در ایران و امروز شاهد ایجاد ده ها واحد صنعتی متولد شده از مجموعه حایر تهران که هم اکنون در زیر مجموعه گروه صنعتی انتخاب هستند، می باشیم. هم اکنون و از سه سال گذشته کلیه قطعات فلزی مورد نیاز در شرکت های تولید محصولات لوازم خانگی این گروه، در شرکت هایر تهران تولید و گروه صنعتی انتخاب از وابستگی به خارج سازمان رهایی پیدا کرده است.

بیشتر

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi

فروش ویژه

در صورتی که سوال یا راهنمایی در رابطه با محصول و خدمات پس از فروش آن دارید، با ما در تماس باشید:
درخواست پشتیبانی