بخرید و 1,092,350 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

یخچال و فریزر دو قلو پلادیوم مدل کانورت PD23

یخچال و فریزر دو قلو پلادیوم مدل کانورت PD23 مجهز به آبسردکن اتوماتیک و یخساز اتوماتیک سه حالته با قابلیت اتصال به آب شهری 

مجهز به صفحه نمایش هوشمند لمسی، کندانسور مخفی

Pladium - پلادیوم

299,750,000 ریال

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

  • مشتریان وفادار

    با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

  • سوالی دارید ؟

    با شماره 02191091208 تماس تلفنی بگیرید، راهنمای شما خواهیم بود.
  • راهنمای خرید آنلاین

    راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • مشکلی در خرید اینترنتی دارید؟

دوقلو
30
1888
655
2
5
4
آسان باز شو
9
260
7
645
385
710

يکي از محصولات پلادیوم یخچال و فریزر دو قلو پلادیوم مدل کانورت PD23 مي باشد. این یخچال با طراحی منحصر به فرد و فضای کافی داخل آن، جز یخچال بالا فریزر های مورد پسند بسیاری از مشتریان در بازار هستند.
اين محصول مجهز به دریچه گردش هوای هوشمند است، اين ويژگي باعث مي شود که جريان هوا گردش پيدا کرده و سبب تازه ماندن محتويات داخل آن مي شود. سیستم گردش هوای چند گانه باعث می شود سرمای مطلوب داخل یخچال جریان داشته باشد.
یخچال و فریزر دو قلو پلادیوم مدل کانورت PD23 مجهز به فیلتر نانو هوا که برای تصفیه هوای داخل یخچال تهویه شده است و مانع از پیچیدن بوی بد یخچال می شود و خاصیت آنتی باکتریال آن از کپک زدن مواد غذایی به مدت طولانی جلوگیری می کند. نوار دور درب آنتی باکتریال مانع از ورود میکروب ها به داخل یخچال می شود.
یخچال و فریزر دو قلو پلادیوم مدل کانورت PD23 مجهز به محفظه نگهداری میوه و سبزیجات تازه می باشد. طبقات يخچال به صورتي طراحي شده که مي توانيد با نظم و سليقه محتويات را درون يخچال جاي دهيد. فضاي جادار یخچال به سبب امکان قراردادن محتويات بيشتر مورد نیاز مخاطب می باشد. این یخچال از طبقات شیشه ای ضد شوک حرارتی برخوردار می باشد.
اين يخچال داراي بالاترين بازده خنک کنندگي با برچسب انرژي پايين مي باشد. وجود سنسورهايي از جمله کنترل دما و کنترل ديجيتال باعث مي شود نظارت بر دماي آن تسهيل يابد. سیستم کنترل دما سبب تازه و سالم ماندن میوه، سبزیجات و مواد پروتئینی می شود.
یخچال و فریزر مدل کانورت پلادیوم مجهز به سیستم ذوب برفک می باشد .

دلایل اعتماد به ما