بخرید و 1,720,000 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

درباره فروشگاه: باروج
تعداد محصولات: 13
رتبه فروشگاه:
(11)

یخچال فریزر دوقلو بست مدلBNF1 BNR1 سفید

یخچال فریزر دوقلو بست مدلBNF1، BNR1، صفحه نمایش هوشمند لمسی، آبسردکن، نوفراست، لامپ LED، صدای کم، سیستم کنترل الکترونیکی، سیستم مصرف اقتصادی، فیلتر بوگیر و ضد باکتری، لاستیک دور درب ضد باکتری، قفل کودک، هشدار بازماندن درب، دارای رده مصرف انرژی A+ .

Best - بِست

215,000,000 ریال

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

  • مشتریان وفادار

    با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

  • سوالی دارید ؟

    با شماره 02191091208 تماس تلفنی بگیرید، راهنمای شما خواهیم بود.
  • راهنمای خرید آنلاین

    راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • مشکلی در خرید اینترنتی دارید؟

90 کیلوگرم
یخچال و فریزر بالا پایین
34
3
4
8
+A
65*72*183

یخچال فریزر دوقلو بست مدلBNF1، BNR1، دارای رتبه مصرف انرژی A+ بوده که این یخچال را در رده محصولات کم مصرف قرار می‌دهد. این یخچال فریزر برای کسانی مناسب است که ضمن اهمیت به زیبایی و کارایی یخچال، به فضای زیادی برای قرار دادن مواد غذایی خود نیاز دارند. در ضمن به شما این امکان را می‌دهد که در صورت لزوم هر یک را در جایی جداگانه قرار دهید و یا در هنگام حمل و نقل به خصوص در راه پله ساختمان‌ها به مشکل بر نخورید.

این یخچال فریزر 34 فوتی از طریق لامپ LED تامین می‌شود که 15 برابر انرژی کمتر و 20 برابر نور بیشتری نسب به لامپ های دیگر دارد.

دارای پنل دیجیتالی بوده که کلیدهایی بر روی این نمایشگر قرار گرفته است. هرکدام از کلیدها وظیفه خاصی داشته و آن را انجام می‌‌دهند. با توجه به این که وظیفه اصلی نمایشگر، تنظیم کارایی‌ و دمای یخچال است، پس بنابراین اگر شما به درستی دمای یخچال خود را تنظیم کنید؛ از یخ زدگی و فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری خواهید کرد.

این یخچال فریزر دارای ویژگی نوفراست می‌باشد بدین صورت که هوای خنک توسط فن به داخل کابین هدایت می‌شود و طوری طراحی شده‌اند که برفک حاصله از رطوبت، توسط دستور برد الکتریکی یا تایمر با روشن شدن المنت برفک‌ها آب می‌شوند و از طریق یک مسیر به یک محفظه روی کمپرسور هدایت می‌شود و آنجا نیز توسط گرمای کمپرسور (‌موتور یخچال‌) تبخیر می شود .که این عمل باعث کمک به خنک‌سازی کمپرسور هم می‌شود و شما در این سیستم هیچگونه برفکی نمی بینید.

 

نماد اعتماد الکترونیکی