برای استان های تهران و البرز مبلغ این کالا را میتوانید هنگام تحویل پرداخت نمایید.

یخچال فریزر فرنچ دور هیتاچی چهار درب مدل R-W660FPRP3X TWH

( )

یخچال فریزر فرنچ دور هیتاچی مدل R W660FPRP3X TWH به رنگ سفید چرمی با سیستم کنترل اینورتر و چهاردرب

Hitachi - هیتاچی
 • تایلند

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

ثبت تلفنی سفارش
 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

 • سوالی دارید ؟

  با شماره 02191091208 تماس تلفنی بگیرید، راهنمای شما خواهیم بود.
 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
 • مشکلی در خرید اینترنتی دارید؟

سفید چرمی
در فرانسوی
25
1835
745
855
LED
4
پیرکس
استیل با عایق پلی پورتان
++A
تایلند

این روزها که بازار لوازم منزل بسیار شلوغ شده و هر روزه برند های جدیدی در آن ظهور میکنند ،هیتاچی توانسته با کنار زدن رقیبان جدید درصد زیادی از بازار را در دست گیرد.مصرف بالای کالاهای خانگی از جمله یخچال که به صورت مداوم روشن است ،همواره نگران کننده بوده است.اما شرکت هیتاچی ، با تکیه بر اصل کم کردن مصرف انرژی به همراه کارایی بالا ، چند قابلیت در یخچال فریزرهای  خود قرار داده است تا بتواند مصرف برق این دستگاه را به صورت قابل توجهی پایین بیاورد. مهم ترین قابلیت ، استفاده از کمپرسور اینورتر است. شرکت هیتاچی با کاهش انرژی یخچال فریزر R-W660FPRP3X خود ،توانسته به برچسب انرژی A++ دست پیدا کند  و 48 درصد کاهش انرژی نسبت به رقیبان خود دارد.

یخچال فریزرهای فرنچ دور گونه جدیدی از یخچال فریزرها هستند که همانند یخچال فریزرهای کمبی از دو قسمت یخچال و فریزر تشکیل شده اند که هر قسمت آن دارای دو درب بوده و از وسط به دو طرف باز می شوند . مدل R W660FPRP3X TWH یخچال فریزر هیتاچی نیز گونه ای از این مدل است که دارای مجموعا چهار درب می باشد. 

جنس بدنه این یخچال هیتاچی استیل با عایق پلی پورتان است و دسته های آن با طراحی متفاوت و زیبا از بالا تا پایین به صورت سرتاسری کشیده شده اند. قسمت داخلی یخچال دارای عایق تیتانیوم اکسید است تا از تکثیر باکتری ها و تولید بو در داخل یخچال جلوگیری شود. 

این مدل یخچال عریض است و عمق آن نیز در حدود 75 سانتی متر است و با طراحی مسطح خود، فضای زیادی را برای قرار دادن مواد غذایی در اختیار شما گذاشته است. طبقات این یخچال نیز بسیار عریض هستند و جنس آن ها پیرکس مقاوم است. بر روی درب یخچال فرنچ چهاردرب هیتاچی نیز محفظه هایی برای نگهداری بطری های بلند و نگهداری لبنیات قرار گرفته است. آبریز مدل R W660FPRP3X TWH نیز بر روی درب سمت چپ آن قرار گرفته است.

نماد اعتماد الکترونیکی