بخرید و 398,608 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

درباره فروشگاه: بازرگانی امرسان
تعداد محصولات: 22

یخچال فریزر امرسان 14 فوت فلکس مدل TFH14T

یخچال فریزر امرسان 14 فوت فلکس مدل TFH14T در رنگ طوسی، دو درب، فریزر بالا، دیفراست، رده مصرف انرژی A، با ظرفیت 293 لیتر، طبقات شیشه ای نشکن، کشوی میوه و سبزیجات، کنترلر مکانیکی، اخطار باز ماندن درب و پایه های قابل تنظیم و چرخ دار.

Emersun - امرسان

109,485,000 ریال

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

  • مشتریان وفادار

    با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

  • سوالی دارید ؟

    با شماره 02191091208 تماس تلفنی بگیرید، راهنمای شما خواهیم بود.
  • راهنمای خرید آنلاین

    راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • مشکلی در خرید اینترنتی دارید؟

162×67×60 سانتی متر
68.5 کیلوگرم
یخچال و فریزر بالا پایین
14
یخچال 1
4
4
ورقه های فولاد
2
70
293
+A
طبقات شیشه ای نشکن، کنترلر مکانیکی، دیفراست، جالبنیاتی و جابطری، پایه های قابل تنظیم و چرخ دار
طوسی

یخچال فریزر امرسان 14 فوت فلکس مدل TFH14T در رنگ طوسی از محصولات شرکت امرسان می باشد که با گنجایش 14 فوت، از انواع یخچال های کمبی یا فریزرهای بالا پایین است. این محصول در ابعاد 162×67×60 سانتی متر و وزن 68.5 کیلو گرم است که مناسب برای استفاده در ادارات، شرکت ها، هتل ها و یا مناسب برای خانواده های کم جمعیت می باشد.

این یخچال فریزر با ظرفیت 293 لیتر می باشد که 223 لیتر از آن مختص محفظه ی یخچال و 70 لیترش مختص فریزر است و اگر دنبال یخچال فریزر کوچک و جادار هستید گزینه مناسبی می باشد. از مزیت های خوب این یخچال فریزر انجماد سریع آن است که آن ر ا برای ما کاربردی تر کرده است.

مصرف انرژی در این یخچال فریزر پایین است و دارای برچسب مصرف انرژی رده‌ی A+  می باشد، همچنین باز ماندن در را با اخطار به شما اطلاع می دهد تا از هدر رفتن مصرف برف جلوگیری کند. 

فریزر این دستگاه در قسمت بالا قرار داشته و دارای دو طبقه می باشد که قالب‌های یخ ساز در قسمت فریزر آن تعبیه شده است. یخچال نیز دارای 4 طبقه و یک کشوی مخصوص میوه و سبزیجات می باشد. همچنین درب یخچال مجهز به جایگاه مخصوص قرارگیری بطری و جا تخم مرغی است. شیارهایی که در کناره های داخلی یخچال قرار دارند، موجب شده تا شما بتوانید طبقات یخچال را به دلخواه جا به جا کرده و در فواصل مورد نظر خود قرار دهید. کنترلر مکانیکی در این یخچال و فریزر به شما این امکان را می دهد تا دمای داخلی دستگاه را به دلخواه تنظیم نمایید.

 جنس این یخچال فریزر از ور قه های فولادی می باشد و دارای پایه های چرخدار و قابل تنظیم است که امکان جابجایی هرچه راحت‌تر در فضای آشپزخانه و تنظیم کردن ارتفاع یخچال برحسب شیب محل مورد نظر را به کاربر می‌دهد.

لازم به ذکر است که یخچال فریزر امرسان مدل TFH14T بدون برفک نبوده و مقدار کمی برفک در قسمت فریزر ایجاد می شود که لازم است در فواصل زمانی معین نسبت به تمیز کردن برفک ها اقدام نمود.

دلایل اعتماد به ما