کرم پایه آرایشی فلورمار

( tkhmkp20.22 )

ILLUMINATING PRIMER MAKE UP BASE ، کرم پودر پایه، زیر بنای زیبایی ، بافت ژل كرم ، مناسب برای انواع پوست ، این کرم پوست صورت را برای آرایش آماده کرده و از رطوبت پوست در تمام طول روز محافظت می کند.

فلورمار flormar

تماس بگیرید

در انبار موجود نیست

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

  • مشتریان وفادار

    با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

  • سوالی دارید ؟

    با شماره 02191091208 تماس تلفنی بگیرید، راهنمای شما خواهیم بود.
  • راهنمای خرید آنلاین

    راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • مشکلی در خرید اینترنتی دارید؟

کرم پایه آرایشی فلورمار با بافت پودری و مات خود همزمان با صاف نمودن پوست صورت با پوشانیدن خطوط آن، انعطاف پوست شما را با عصاره اقاقیا و چای سبز تقویت می کند.

مشخصات محصول:

کرم پایه آرایشی فلورمار بیش از یك ماده اولیه است.این کرم براحتی توسط پوست جذب شده و سطح كاملی را برای آرایش بوجود می آورد. بافت نرم این ماده تاثیرات ظریف و لطیفی از ماتی و پودر مانند را بر روی پوست بجا می گذارد. عصاره گیاه آسایی و چای سبز در این ماده از انعطاف پذیری پوست مراقبت می كند. این دو مانند دو آنتی اكسیدان بسیار موثر و طبیعی عمل كرده و باعث تقویت پوست می شوند. ماده اولیه آرایش كابری پوست را افزایش داده و اینكار از طریق عصاره گیاه تاك نقره ای (Silver Vine) صورت می گیرد. این عصاره یك آنتی اكسیدان قوی است كه سلول های را مقاوم كرده و از تجزیه ملانین جلوگیری می كند. همچنین این عصاره در شاداب كردن پوست و حفظ میزان متعادلی از رطوبت در پوست نقش دارد. ذرات پودر مخصوص كروی شكل در مواد تشكیل دهنده این محصول باعث پر شدن خطوط سطحی پوست شده بطوریكه یك ظاهر نرم قبل از آرایش بوجود می آید. ساكاریدهای گیاهی بكار رفته در این ماده همراه با ظرفیت تعادل رطوبتی آن از خشك و مربوط شدن بیش از حد پوست جلوگیری بعمل می آورد.

نحوه استفاده: مرطوب كننده را هر روز به صورت خود بمالید و چند منتظر مانده تا جذب شود. سپس از ماده اولیه آرایش بر روی تمام قسمت های صورت خود استفاده نمائید (بجز در اطراف چشم ها). در نهایت به صورت خود پودر بزنید.

 

پروانه بهداشت : 9424214020568987

دلایل اعتماد به ما