برای استان های تهران و البرز مبلغ این کالا را میتوانید هنگام تحویل پرداخت نمایید.

ژل ضد ترک پوست سروینا

( 20.32 )

ژل ضد ترک شکم و پوست بدن ، صاف و یکنواخت شدن پوست ، ضد التهاب و تسکین بخش ، سلول سازی و در نهایت نوسازی سلول ، التیام زخم و جراحات پوستی ، تعادل پروتئین ها در پوست ، درمان آفتاب سوختگی و پیری پوست را به تعویق می اندازد

Servina - سروینا

تماس بگیرید

در انبار موجود نیست

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

 • سوالی دارید ؟

  با شماره 02191091208 تماس تلفنی بگیرید، راهنمای شما خواهیم بود.
 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
 • مشکلی در خرید اینترنتی دارید؟

نحوه عملکرد:

- ضد التهاب و قرمزی

- صاف و یکنواخت شدن پوست

- بازسازی بافت هم بند

- تقویت عروق آسیب دیده

- کاهش طول استریا

نحوه مصرف:

قبل از استفاده ناحیه مورد نظر را با یک پاک کننده ملایم تمیز نموده و سپس ژل ضد ترک پوست سروینا را بر روی موضغ قرار داده و با حرکت ملایم انگشتان آن را ماساژ دهید.

گیاهان به کار رفته در ژل ضد ترک پوست سروینا

1- ترکیب گیاهی سیگس بکیا ) siegesbekia orientalis (که بومی جنوب شرقی آسیا می باشد. این گیاه از چند طریق به از بین بردن استریا کمک می کند.

- تولید مجدد کلاژن

- کاهش طول استریا

- صاف و یکنواخت شدن پوست

علاوه براین خصوصیات، این گیاه دارای خاصیت ضد التهاب و تسکین بخش نیز می باشد.

 

2- گیاه سنتلا Asiatic centella

گیاه سنتلا مملو از رشته های سلولی است که باعث سنتز سلول های پوست و تحریک ساخت کلاژن می شود.ساخت کلاژن باعث سلول سازی و در نهایت نوسازی سلول می شود. در نتیجه این اقدامات پوست،صاف،در خشان، سفت و جوان به نظر می رسد.

همچنین وجود گیاه سنتلا موجب تقویت عروق آسیب دیده از طریق بازسازی بافت هم بند و کاهش شکنندگی عروق می شود . این گیاه کراتینیزاسیون پوست را افزایش داده و جهت التیام زخم و جراحات پوستی کاربرد دارد.

 

3- روغن گل مغربی rose hip seed oil

روغن این گیاه سرشار از اسید های چرب امگا 3 ، 6 و ویتامین های A و E می باشد. هنگامی که پوست از نظر میزان اسید های چرب ضروری دچار کمبود می شود، خشک، نازک و چروکیده می گردد.

اسیدهای چرب امگا 3 و 6 جهت حفظ سامت غشاهای سلولی حیاتی بوده و در ساخت سلول های پوست نقش اساسی دارند. این مواد به خصوص در فرآیند التیام زخم ها بسیار موثر می باشند و به تعادل پروتئین ها در پوست کمک می کنند.

این اسیدهای چرب به عنوان یک ماده فعال جهت به دام انداختن رادیکال های آزاد عمل نموده و پوست را در برابر اثرات زیان آور نور آفتاب محافظت کرده و در درمان آفتاب سوختگی نیز بسیار موثر می باشند.

اسیدهای چرب امگا 3 و 6 از اثر مخرب آلودگی هوا و عوامل استرس زای محیط روی پوست جلوگیری کرده و پیری پوست را به تعویق می اندازد.

 • حجم 75ml
 • ساخت ایران

نماد اعتماد الکترونیکی