بخرید و 266,000 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

درباره فروشگاه: ایلیا مهرگان
تعداد محصولات: 137
تعداد طرفداران: 1

آبسردکن ایستکول مدل TM RW 411

( )

آبسردکن ایستکول مدل TM RW 411 در رنگ سفید، یخچالدار، ابعاد کوچک، سبک، قفل کودک، ارتقا یافته، استحکام بالا، سطح صدای کم، مصرف برق پایین، دارای 3 شير سرد، ولرم و جوش، سيستم امنيتی کنترل درجه‌حرارت، دارای نمایشگر LED آب سرد، گرم و ولرم، قابلیت نصب منبع آب عادی یا فیلتردار و جالیوانی.

Eastcool - ایستکول

76,000,000 ریال

در انبار موجود نیست

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

  • مشتریان وفادار

    با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

  • سوالی دارید ؟

    با شماره 02191091208 تماس تلفنی بگیرید، راهنمای شما خواهیم بود.
  • راهنمای خرید آنلاین

    راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • مشکلی در خرید اینترنتی دارید؟

310x320x966 میلی متر
14.5 کیلوگرم
برای آب گرم دارد
سفید

آبسردکن ایستکول مدل TM RW 411 در رنگ سفید ایستاده، دارای بدنه ی با استحکام بالا، ظاهری شیک و ساده در ابعاد 310x320x966 میلی متر و وزن 14.5 کیلو گرم می باشد. این محصول مناسب برای مصارف اداری، تجاری و بیمارستانی است که بسیار کم صدا و مصرف برق پایینی هم دارد.

این آب سرد کن  دارای سه دماي مختلف آب تصفيه شده است که سه شیر آب سرد، گرم و و لرم  را داراست و می توانید علاوه بر آب سرد برای قهوه، دمنوش و چایی از آب گرم و ولرم هم استفاده کنید. در پایین این آب سرد کن یک یخچال کوچک تعبیه شده است برای نگهداری مواد غدایی و نوشیدنی که آن را بسیار کاربردی کرده است.

دمـای آب گـرم توليدشـده در این محصول بيـن 80 تـا 95 درجـه ســانتیگراد است و همچنین مخرن گرم و سرد دستگاه از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که همین امر باعث شده که مزه و بوی آب تغییر نکند.

این آب سردکن از  نوع منبع دار است و به جای اتصال مستقیم به شیر، آب لازم را از طریق منبع تامین می‌کندکه این منبع در بالای آبسرد کن قرار می گیرد و نصب می شود. می توانید از منبع آب معمولی یا فیلتر دار استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های این محصول، قابليت نصب جاليوانی آهنربايی روي دستگاه، نمایشگر LED، مجهز به شاسي قفل کودک جهت شير آب گرم، محافظ شوک الکتریکی و سیستم امنیتی کنترل درجه حرات برای امنیت نیز می باشد.

دلایل اعتماد به ما