بخرید و 435,050 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

درباره فروشگاه: بازرگانی شهر
تعداد محصولات: 42

اجاق گاز مبله محدب مشکی امرسان 5 شعله مدل New TF BB

اجاق گاز مبله امرسان 5 شعله مدل New TF BB، جنس از لعاب، تک فر، دارای ترموکوپل، دارای چراغ و فندک فر، جوجه گردان، زمان سنج دیجیتالی و لمسی، پایه قابل تنظیم 

Emersun - امرسان

124,300,000 ریال

در انبار موجود نیست

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

  • مشتریان وفادار

    با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

  • سوالی دارید ؟

    با شماره 02191091208 تماس تلفنی بگیرید، راهنمای شما خواهیم بود.
  • راهنمای خرید آنلاین

    راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • مشکلی در خرید اینترنتی دارید؟

لعاب
5 شعله
چدن مقاوم
A

اجاق گاز جدید فردار امرسان مدل NEW-TF-BB یکی از تولیدات گروه صنعتی امرسان است. این اجاق گاز فردار دارای 5 شعله است که از یک سرشعله پلوپز بزرگ، یک سر شعله بزرگ به همراه دو سر شعله متوسط و یک سرشعله کوچک تشکیل شده است. جنس شبکه این اجاق گاز از چدن بوده در در برابر حرارت بالا بسیار مقاوم می باشد. یکی از مزایای این اجاق گاز، دارا بودن تایمر دیجیتالی لمسی برای تنظیمات شعله اجاق گاز می باشد؛ با استفاده از این قابلیت شما می توانید زمان خاموش شدن شعله را تعیین کرده و با خیالی آسوده به دیگر کارهای خود بپردازید. این تایمر بعد از اتمام زمان تعیین شده، زنگ هشدار اجاق گاز را به صدا درمی آورد تا کاربر را مطلع کند.

وجود ترموکوپل در این اجاق گاز باعث افزایش ایمنی کار با آن می شود؛ چرا که عملکرد ترموکوپل به این صورت است که اگر شعله گاز به دلایل مختلفی مانند وزش باد یا سر رفتن مواد غذایی و ... خاموش شود، جریان گاز توسط ترموکوپل قطع شده و از بروز حوادث ناگوار جلوگیری می کند. فندک اتوماتیک و پایه با ارتفاع قابل تنظیم از دیگر ویژگی های اجاق گاز فردار امرسان می باشد که در کنار زیبایی ظاهری و کیفیت ساخت بالا، می تواند این محصول را به گزینه ای مناسب برای خرید یک اجاق گاز فردار تبدیل نماید.

 

دلایل اعتماد به ما