بخرید و 1,100,720 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جدید ماشين لباسشويي 8 کيلويي دوو مدل DWK-PRO85SS

ماشين لباسشويي 8 کيلويي دوو مدل DWK-PRO85SS

مجهز به موتور بدون تسمه نسل برتر دایرکت درایو، رتبه مصرف انرژی پایین، فناوری نانو سیلور

Daewoo - دوو

137,590,000 ریال

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

  • مشتریان وفادار

    با خرید هر محصول ، بن تخفیف هدیه می گیرید و در خرید های بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت میکنید

  • سوالی دارید ؟

    با شماره 02191091208 تماس تلفنی بگیرید، راهنمای شما خواهیم بود.
  • راهنمای خرید آنلاین

    راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
  • مشکلی در خرید اینترنتی دارید؟

نقره ای پنل نقره ای
63 × 60 × 82.5 cm
درب از جلو
اتوماتیک
8
1400
LED
+++A

ماشين لباسشويي 8 کيلويي دوو مدل DWK-PRO85SS محصولي جديد از شرکت دوو مي باشد که به بازار وارد شده است. طراحي بسيار زيبا و عملکرد بي نظير اين محصول مخاطبان بسياري را به خود جلب کرده است. . اين محصول داراي برنامه هاي شستشوي کابردي براي نياز مصرف کنندگان است که بستگي به نياز خود مي توانيد از آن برنامه استفاده کنيد. 
ماشين لباسشويي دوو مدل DWK-PRO85SS داراي دور موتورخشک کن قابل تنظيم مي باشد. همچنين مجهز به سيستم ضد چروک و اتو کشي آسان است. این محصول مجهز به سیستم شستشوی دستی، شروع شستشو با تأخیر می باشد.
تعداد برنامه هاي شستشوي متعدد اين محصول به شما کمک مي کند تا بهترين کاربرد را داشته باشيد و سبب طول عمر ماشين لباسشويي و همچنين دوام لباسهاي شما مي شود. این مدل ماشین لباسشویی دوو از برنامه لکه بری لباس و سیستم پیش شستشوو شستشوی سریع بهره مند است.
ماشين لباسشويي دوو مدل DWK-PRO85SS مجهز به تکنولوژي نانو سيلور مي باشد. سيستم شستشوي نانو سيلور در این محصول حدود 400 میلیارد یون نقره را موقع شستشو آزاد نموده و در نتیجه خاصیت استریل کنندگی آن 99 درصد است. اين ويژگي علاوه بر اينکه لباس هاي شما را مي شويد ، تمامي بوهاي مطبوع و باکتري هاي لباس را از بين مي برد و آنها را ضدعفوني مي کند.
اين محصول مجهز به موتور دايرکت درايو مي باشد که سبب طول عمر آن و کاهش انرژي مصرفي مي شود. لذا سیستم خودکار تشخیص خطا دارد. موتور دایرکت درایو مستقیماً به دیگ وصل شده و با طراحی فوق پیشرفته بدنه دستگاه (Eco Body) ضد لرزش میزان صدا را پایین آورده و دوام ماشین لباسشویی را بیشتر می کند. لذا با حذف تسمه و تجهیزات جانبی، علاوه بر کاهش انرزی مصرفی، فضای داخل ماشین لباسشویی بیشتر می شود و ظرفیت دیگ افزایش پبدا می کند و درنتیجه لباس بیشتری می توان جا داد.

نماد اعتماد الکترونیکی