این محصول هیچ هدیه و امتیازی ندارد، زیرا شامل یک تخفیف است.

یخچال و فریزر دوقلو سینجر عرض 60 یخساز مدل SRF 60W سفید

( )

یخچال فریزر دوقلو 36 فوت (18+18 فوت) سینجر یخساز عرض 60 مدل SRF-60W سفید با رتبه مصرف انرژی A، دارای گنجایش بالا ، مجهز به یخساز دستی، فریزر 8 کشو

Sinjer - سینجر

95,940,000 ریال

93,250,000 ریال

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

سفید
A
دوقلو
36
1900
670
600
LED
5
4
ورق فلزی روغنی
کم صدا
اهرمی
8
24 ماهه
آریا پردیس البرز

همه انسا­ن­ ها و به ویژه بانوان در روز، ساعات بسیاری را با یخچال سروکار دارند و در واقع یخچال به یکی از وسایل بسیار با اهمیت برای منازل تبدیل شده است. در گذشته بیشتر بر جنبه محافظتی یخچال از مواد غذایی تاکید میشد ولی امروزه با توجه به خلاقیت شرکت­ های مختلف در زمینه تولید طرح­ های متنوع، یخچال به عنوان یکی از وسیله هایی  است که نقش مهمی در زیبایی منزل ایفا می­کند. به همین دلیل بهتر است تمامی افراد و به ویژه بانوان در انتخاب یخچالی که مناسب فضای آشپزخانه شان است دقت کافی به عمل آورند.

شرکت سینجر نیز با توجه به سابقه درخشانی که در زمینه تولید لوازم آشپزخانه دارد؛ میتواند گزینه مناسبی برای انتخاب خانم­ های با سلیقه ایرانی باشد.

یکی از مزایای شرکت سینجر عرضه تکی یخچال و فریزر می­باشد؛ اما پیشنهاد می­شود که به منظور تکمیل شدن خدمات ارائه شده توسط این محصول به منظور رفاه بیشتر مصرف کننده، یخچال و فریزر با هم خریداری شوند. قرار گرفتن یخچال و فریزر در کنار هم (دوقلو) جلوه بخش آشپزخانه شما عزیزان خواهد بود. جنس بدنه این محصول، ورقه فلزی روغنی می­باشد و دستگیره آن اهرمی بوده و سیستم انجماد سریع آن منجر به حفظ طراوت و تازگی سبزیجات، گوشت و ... می­شود. تعداد طبقات درب یخچال 4 عدد است که فضای کافی برای چیدمان مواد غذایی فراهم می­سازد. طبقات یخچال نیز 5 عدد می­باشد که هر شخص می­تواند طبق سلیقه خود چیدمان را انجام دهد و دغدغه کم بودن فضا را نداشته باشد. طبقات شیشه ­ای موجب زیبایی هر چه بیشتر فضای درون یخچال شده است. وجود طبقات 8 گانه در فریزر این امکان را برای بانوانی که به تفکیک انواع گوشت و سبزیجات حساس هستند، فراهم آورده است.

 از دیگر امکانات این محصول میتوان به بوگیر بودن آن، فیلتر تصویه آب، سیستم کنترل هوشمند، رتبه مصرف انرژی A، آبسرد کن، صدای کم و یخ ساز بودن، اشاره کرد.

نماد اعتماد الکترونیکی

برچسب ها

چند ساله که استفاده میکنیم و راضی هستیم