این محصول هیچ هدیه و امتیازی ندارد، زیرا شامل یک تخفیف است.

ماشین ظرفشویی 14 نفره الگانس مدل EL9004 W سفید

( )

این ماشین ظرفشویی با مصرف بهینه انرژی و همچنین قابلیت اضافه کردن ظروف حین شست و شو و 7 برنامه مجزای عملکرد، تولید و عرضه شده است. 

گارانتی 24 ماهه الگانس

ELEGANCE - الگانس

80,500,000 ریال

78,200,000 ریال

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

سفید
850
600
600
++A
کم
2 ساله
الگانس
14 نفر
مبله (ایستاده)
3
7

با پیشرفت تکنولوژی، شرکتهای تولید کننده لوازم خانگی به تولید و عرضه محصولات مختلف خانه و آشپزخانه به خصوص لوازمی که انجام کاری منزل ها را تسهیل کرده و به آنها سرعت می بخشد، اقدام کردند. ماشین های ظرفشویی یکی از این وسایل هستند که به منظور مرتفع کردن نیاز مشتریان، توسط این شرکتها تولید و عرضه شده اند.

ماشین ظرفشویی دیجیتال الگانس، مدل EL9004 یکی از محصولات شرکت معتبر الگانس بوده که با ویژگی های کاربردی و مفید خود می تواند انتخاب مناسبی در میان محصولات مشابه باشد. این ماشین ظرفشویی با ظرفیت 14 نفر و مجموعاً 168 پارچه و همچنین هفت برنامه مجزای شست و شو، می تواند جای خالی یک ماشین ظرفشویی مناسب و عالی را در آشپزخانه شما پر کند. این دستگاه مجهز به دکمه نصف ظرفیت است به این معنا که می توانید به وسیله این ویژگی، طبقات دلخواه خود را انتخاب نموده و با روشن کردن دستگاه، فقط شست و شوی ظروف در طبقات مذکور انجام شود. همچنین این دستگاه دارای سه طبقه بوده که طبقه مجزای قاشق و چنگال، یکی از آنهاست. یکی از مسائلی که ممکن است در استفاده از ماشین های ظرفشویی با آن رو به رو شد، شسته نشدن کامل تمامی وسایل و ظروف به علت عدم تماس آب و مواد شوینده در نقاط کور و دور از دسترسی است که این مشکل نیز در ماشین ظرفشویی الگانس مدل EL9004  به وسیله تعبیه 3 آبفشان در جهات مختلف، به خوبی حل شده است. محفظه داخلی این دستگاه از استیل بوده که مقاومت و استحکام خوبی در مقابل تماس مداوم با آب و مواد شوینده دارد. به علاوه؛ ظروف در این ماشین ظرفشویی به وسیله آب داغ با دمای 80 درجه استرلیزه شده و عاری از هرگونه کثیفی و چربی خواهند شد. استفاده از این ماشین ظرفشویی می تواند برای شما تجربه پاکیزگی بسیاری از ظروف را در مدت زمان کم و با بهترین عملکرد به ارمغان آورد.

  • ظرفیت 14 نفر و 168 پارچه

  • دارای 3 عدد آبفشان برای شستن ظروف در نقاط کور و دور از دسترسی

  • قابلیت تا کردن سبد پایین برای شستن ظروف بزرگ و قابلمه ها

  • دارای میوه شوی

  • دارای سبد آسانسوری

نماد اعتماد الکترونیکی

برچسب ها