بخرید و 497,520 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جدید ماشین لباسشویی کندی 7 کیلویی مدل CSV-1179CD1/K-IRAN سفید درب کروم

ماشین لباسشویی کندی 7 کیلویی 1100 دور مدل GSV 1171 W سفید

( )

ماشین لباسشویی کندی 7 کیلویی مدل  CSV-1171CD1/K-IRAN سفید درب کروم، دارای کلید لمسی حرارتی، دارای برنامه شستشوی دستی

کندی candy

62,190,000 ریال

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

سفید درب کروم
850میلی متر
540میلی متر
610میلی متر
70کیلوگرم
+++A
24 ماهه
پاک سرویس
7
1100
350
180
17
58دسی بل
بی صدا
49لیتر

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

یکی از مهم ترین موارد هنگام خرید ماشین لباسشویی ظرفیت مخزن دستگاه می باشد. برند کندی ماشین لباسشویی های با ظرفیت ها مختلف برای هر نوع خانواده تولید کرده است که ظرفیت 7 کیلویی این مدل یکی از مناسب ترین گزینه ها برای شستشو روزانه یا هفتگی البسه خانوادهای کم جمیعت می باشد. همچنین درب 35 سانتی مخزن به کاربر این امکان را داده که تکه های بزرگ مانند پرده یا پتوهای مسافرتی را به سادگی وارد مخزن کنید.

بدنه سفید رنگ این دستگاه از طراحی بسیار زیبایی برخوردار می باشد. همچنین در ساخت این بدنه از با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده شده است که باعث شده یک بدنه کاملا شیک و مقاوم روی ماشین لباسشویی سوار شود. این بدنه سفید رنگ با ضخامت بالایی که دارد از قطعات داخلی در برابر اصطحلاک و فرسودگی محافظت کرده و باعث طول عمر ماشین لباسشویی می شود.

یکی از دغدغه های شستشو برای بانوان تمیز کردن لباس های حجیم(کاپشن،ژاکت،پالتو) می باشد که شستشو این پوشاک های سنگین بسیار سخت و دشوار می باشد و قابلیت تمیز شدن با شستشو معمولی را ندارید اما شما میتوانید با استفاده از برنامه شستشو تاخیری دیگر به آسانی این تکه های بزرگ را شستشو دهید فقط کافی است لباس هارا داخل مخزن قرار دهید تا کاملا مرطوب شوند و زمان شستشو را به ساعات بعد تعیین کنید.

یک موتور بی صدا و با سرعت 1100 دور در دقیقه رو این مدل نصب گردیده است. همچنین این موتور قابلیت تنظیم شدن روی سرعت های مختلف را دارد که یکی از مزایا این دستگاه هم محسوب میشود که به شما این امکان را داده لباس های کودک که دارای لطافت بالایی هستند را با دور خشک کن پایین ترین خشک کنید.

  • قابلیت تاخیر در شستشو 3-6-9 ساعته
  • دارای تکنولوژیNFC
  • برنامه شبیه ساز شستشوی دستی
  • شستشوی کامل در 30 دقیقه
  • قابلیت آپدیت کردن برنامه ها به وسیله NFC
  • قابلیت آبکشی اضافه
  • دارای برنامه ی پیش شستشو
  • موتور یونیورسال

نماد اعتماد الکترونیکی

برچسب ها