بخرید و 721,280 ریال تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

جدید ماشین لباسشویی کندی 14 کیلویی مدل Gf-1414 سیلور درب کروم

ماشین لباسشویی کندی 14 کیلویی 1400 دور مدل GF 1414 S سیلور

( )

لباسشویی 1400 دور کندی سیلور درب کروم با مصرف انرژی+++ A ، دارای 16 برنامه شستشو، قفل کودک و دارای فناوری MPS

کندی candy

90,160,000 ریال

ثبت تلفنی سفارش

افزودن به لیست دلخواه

سیلور درب کروم
880 میلی متر
720 میلی متر
670 میلی متر
77 کیلوگرم
+++A
24 ماهه
پاک سرویس
اتوماتیک
14
1400
180
16
65 لیتر

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

یکی از مهم ترین موارد هنگام خرید ماشین لباسشویی ظرفیت مخزن دستگاه می باشد. برند ایتالیایی کندی ماشین لباسشویی هایی با ظرفیت های مختلف برای هر نوع خانواده تولید کرده است که ظرفیت 14 کیلویی این مدل برای شستشو  هفتگی البسه خانوادهای پر جمیعت می باشد.

بدنه نقره ای رنگ این دستگاه از طراحی بسیار زیبایی برخوردار می باشد. همچنین در ساخت این بدنه از باکیفیت ترین مواد اولیه استفاده شده است که باعث شده یک بدنه کاملا شیک و مقاوم روی ماشین لباسشویی سوار شود. این بدنه نقره ای رنگ با ضخامت بالایی که دارد از قطعات داخلی در برابر اصطحلاک و فرسودگی محافظت کرده و باعث طول عمر ماشین لباسشویی می شود. این مدل دارای نمایشگر بزرگ و با کیفیت لمسی حرارتی است که با استفاده از آن می توانید به راحتی فعالیت های ماشین لباسشویی خود را کنترل کنید.

این ماشین لباسشویی دارای 16 برنامه متنوع شستشو است که آپشن های مختلفی را برای شستشوی لباس ها و رنگ های مختلف در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این برنامه ها دیگر نیازی به تنظیمات دستی دستگاه باقی نمی ماند. همچنین این دستگاه دارای سیستم کنترل کف و جلوگیری از سرریز آب می باشد.

یک موتور اینورتر با سرعت 1400 دور در دقیقه رو این مدل نصب گردیده است که مصرف انرژی را کاهش می دهد. تکنولوژی و موتور به کار رفته در این دستگاه، کارکردی بدون صدا و لرزش و شستشوی عالی و با کیفیتی را نتیجه می دهد.

این مدل دارای وایفای و امکان برنامه دادن از طریق تلفن همراه از خارج از منزل برای شستشو می باشد. برای این کار باید ابتدا اپلیکیشن اندروید ارائه شده را دانلود نمایید و ماشین لباسشویی خود را به حساب کاربری آن و سپس به اینترنت متصل نمایید. 

نماد اعتماد الکترونیکی

برچسب ها